İLETİŞİM

Adres: Çerkeşli OSB / İMES 5 Bulvarı No:4 Dilovası/Kocaeli

E-mail: info@simaaluminyum.com

Telefon: 0(262) 658 11 44

Fax: 0(262) 658 11 43

Referanslarımız talebiniz üzerine mail ile gönderilecektir.

info@simaaluminyum.com

Firmamız, alüminyum alaşımlarının şekillendirilmesi amacı ile, 2016 yılında Çayırova Kocaeli ‘ de faaliyete geçmiştir.

Havacılık, Uzay ve Savunma Sanayi başta olmak üzere, otomotiv, tekstil, elektromekanik, raylı sistemler ve tıbbi cihazlar sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri şartlarını en üst düzeyde sağlamak için, son teknoloji makinalar ile yapılan ürünler, teknik mesleki yeterliliği olan tecrübeli teknisyenler tarafından, hassas ölçüm cihazları ile kontrol edilmekte ve onay verilmektedir.


Paydaşlarımızla olan Kalite, Çevre ve İş Güvenliği duyarlılığımız, işimize duyduğumuz saygı çerçevesinde müşterilerimize; sağlam, kaliteli ve düşük maliyetli ürünler sunarak, ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına destek olmak, temel ilkemizdir.

VİZYON

Türkiye’nin alaşımlı alüminyum ihtiyacını uluslararası standartlarda ve kalite yönetim sistemleri çerçevesinde kendi markası ile en üst düzeyde, kullanıcılarına sunmak ve sürekliliğini sağlamak.


MİSYON

Her zaman yenilikçi ve güçlü finansman yapısıyla teknolojiyi; deneyimli ve uzman kadrosu ile en üst düzeyde kullanarak Türk Sanayisi’ne hizmet veren saygın bir kuruluş olmak.